צרו קשר
ּ

בקתה מונגולית מבוססת על מבנה של יורט, שהוא האוהל המונגולי. זוהי הגרסה המשופרת של המבנה, הבקתה יציבה יותר, חזקה יותר ובנויה בצורה של מצולע אשר יוצר ארכיטקטורה מעוגלת המשלבת בתוכה יופי גיאומטרי שלא ניתן להתכחש לו. חברת פרידום מזמינה אתכם להתרשם מהמבנים הקיימים ולספוג את ההשראה על מנת שנוכל יחד ליצור את הבקתה המתאימה לכם ועונה על כל הצרכים שלכם.

יתרונותיה של בקתה מונגולית

בקתה מונגולית יכולה להיות הפתרון המושלם עבור כל צורך, בין אם מדובר על מגורים, פתיחה של סטודיו או תוספת למבנה קיים של יחידת אירוח או קליניקה. היתרונות של בקתה זו עולים על כל דמיון וכוללים בין השאר ת הגורמים הבאים:

  • בניה שקטה – ההקמה של המבנה בשטח לא אורכת יותר ממספר ימים. אתם לא תאלצו לחיות בשטח אשר עובר שיפוץ ארוך ונראה כמו אתר בניה.
  • בניה מהירה – משך הזמן הממוצע של הבניה הוא לרוב לא עולה על שלושה חודשים.
  • תכנון אקלים נכון – הבקתה מתוכננת כך שהחומרים שנמצאים בשימוש יתאימו לצרכים שלכם, ישנו עיצוב לפריקת עודפי חום ולחות, מחשבה על כיווני שמש ורוח ועוד.
  • מבנה אקולוגי – הבקתה היא למעשה מבנה קבע בעל מדרך אקולוגי נמוך. המבנה כמעט ולא דורש הפרה של השטח, לא נוצרת פסולת במהלך ההקמה של המבנה וכלל תהליך הבניה הינו חסכוני ביותר.

מבנה יביל

בעוד אוהל מונגולי היה פתרון לנוודים והיה קל לפירוק והובלה ממקום למקום, הרי שגם הבקתה המונגולית מסוגלת לעשות בדיוק את אותו הדבר. הבקתה הינה מבנה יביל אשר ניתן לפרק אותו, להוביל למיקום חדש ולהרכיבו מחדש. היכולת להוביל מבנה שלם ממיקום ישן לחדש מהווה יתרון משמעותי במצבים של מעבר, מכירה או שיפוץ של השטח העומד לרשותכם. חברת פרידום שמחה לעמוד לרשותכם וליצור יחד את המבנה המבוקש על ידכם. מבנה אשר יעניק לכם תחושה ביתית, נוחה ובטוחה בכל מקום בו יוקם.

 

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ