צרו קשר
ּ

יורט למגורים

כיום, יורט למגורים מהווה פתרון אלטרנטיבי לבניה הרגילה שאנו כה רגילים אליה. הוא מורכב בעיקרו משלד עץ כאשר מסביבו ישנה מעטפת תלת שכבתית הכוללת שכבת בידוד. המבנים הללו עמידים בכל תנאי מזג האוויר ומעניקים לכם יד חופשית לחלוטין בעיצוב הכללי, מבפנים ומהחוץ. חברת פרידום, אשר הוקמה בשנת 2006, בנתה עד היום בכל רחבי הארץ מאות מבנים למטרות שונות.

יורט למגורים – בנייה ירוקה

בכל מקום אליו נסתכל, נוכל לראות בניינים רבי קומות צצים כמו פטריות אחרי הגשם. בעולם המתפתח ללא הרף עלינו להתחיל לחשוב איך אנו מצליחים לשמור על איכות חיים נוחה לצד השימור של הסביבה בה אנו חיים. יורט למגורים הוא דוגמא נהדרת ליכולות המדהימות של בנייה ירוקה לספק את הצרכים היומיומיים שלנו ולשמור על הסביבה בו זמנית. בנייה ירוקה היא בנייה הידידותית לסביבה ובריאה לדייר. היא מעודדת חסכון במים וחשמל, מחזור פסולת והימנעות ככל הניתן משימוש במשאבים טבעיים מתכלים.

בעברו, היורט שימש נוודים מונגוליים למגורים בעת הנדודים בערבות מרכז אסיה. על כן היה קל מאוד להרכבה, פירוק ונשיאה ממקום למקום. המבנה עצמו הוא עגול והרמוני, כאשר בסיסו בנוי משלד עץ בתוספת של שכבות בידוד ומעטפת חיצונית אטומה. אין ספק כי סגנון בניה זה שונה לחלוטין מהבנייה הקונבנציונלית. בנייה זו מאפשרת לכם גם להתקדם אתו הלאה לשטח חדש, כך שאתם לא מחויבים בהיקשרות מתמדת לאותו שטח בו הוקם היורט.

לחיות במעגל

חשוב לדעת כי אמנם היורט הוא ביסודו אוהל, אך הוא מבנה יציב מאוד. הוא עמיד גם בפני רוחות חזקות וניתן לחיות בו גם בכל סוג של מזג אוויר. זהו מבנה חזק ועמיד לאורך שנים, הוא גם אטום למים וחרקים. ניתן לחבר למבנה זה תשתיות אשר יעניקו לכם את רמת החיים אליה אתם רגילים ובמקרה הצורך ישנה אפשרות לחלק את החלל העגול למחיצות. חברת פרידום שמחים להעניק לכם את ההזדמנות לבנות את אוהל היורט האישי שלכם. נשמח להעניק לכם מניסיוננו ולענות על כל שאלה בנושא.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ