צרו קשר

  ּ

  בית נייד

  בית נייד הוא למעשה מבנה בר הובלה אשר משמש למגורים. בתים מסוג זה ניתנים להובלה על ידי הנעה עצמית או על ידי גרירה ולרוב ממוקמים במיקום מסוים במשך רוב הזמן. אך, כאמור הם מקנים לכם את האופציה להתניע ולעבור למקום אחר ברגע שבו תחליטו על כך. חברת פרידום הוקמה בשנת 2006 ומאז מספקת את שירותי למגוון רחב של לקוחות אשר מחפשים פתרונות אלטרנטיביים למגורים והקמת מבנים בשיטות לא קונבנציונליות.

  יתרונותיו של בית נייד

  כולנו חולמים על מקום קסום לו נוכל לקרוא בית. אך במציאות הדרך אליו ארוכה, פתלתלה ולרוב גם יקרה להחריד. תהליך הבניה של בית לוקח זמן רב, חודשים ולעיתים אף שנים ארוכות. במשך זמן רב היה נראה כי הדרך היחידה להתחדש בבית היא לחכות ולהשקיע משאבים רבים לשם כך. החידוש הגיע בצורה של בתים ניידים אשר טומנים בחובם שלל יתרונות מעניינים:

  • בית נייד, או בית על גלגלים יכול להיות מיוצר בתקופת זמן שלא עולה על 8 שבועות, כאשר האספקה היא מיידית.
  • התאמה מלאה לצרכים שלכם. בעת התכנון של בית נייד, תוכלו לנקוב בפני החברה המייצרת את כלל הצרכים שלכם. זה במקום המדויק לציין את כל הפונקציות שאתם זקוקים להן, זאת על מנת שהתוצר המוגמר יענה על הצרכים שלכם בצורה מקסימלית.
  • בלתי אפשרי שלא לציין את העובדה כי המבנה הוא נייד בתור אחד היתרונות שלו. עם בית נייד, יש לכם את האופציה להעביר את הבית לכל מקום שרק תרצו. אין צורך להתחיל לארוז הכל בארגזים, כל מה שצריך זה להתניע ולעבור למחוז חפצכם.

  בית נייד

  עיצוב על פי דרישת לקוח

  הבית שלכם צריך להיות כזה, שלכם. על מנת ליצור את ההתאמה המדויקת לצרכים שלכם, המבנים מיוצרים על ידי חברת פרידום נבנים על פי דרישות לקוח מפורטות. הבית הנייד יבנה ברמת גימור גבוהה, תוך כדי הקפדה על עיצוב ייחודי ופרקטי שנועד לנצל את השטח הקיים בצורה מרבית.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ