צרו קשר
ּ

פרידום מייצרת בתים על גלגלים – Tiny Houses , הפתרון הקלאסי לבית נייד. המבנים מאושרים לנסיעה על הכביש (אישור גרור סגור למגורים). הרעיון נולד בעקבות ביקוש לבתים אשר לא מצריכים אישור של בית קבע.

בארצות הברית ואירופה, תנועת ה Tiny Houses צוברת תאוצה ועכשיו הגיעה גם לישראל.

המבנים מיוצרים לפי דרישת הלקוח Custom Made על גבי דגמי סטנדרט, ונבנים ברמת גימור גבוהה ביותר תוך הקפדה על עיצובים ייחודיים ופרקטיים לניצול מרבי של השטח הקיים.

המבנים מיוצרים למטרות מגורים, חדרי אירוח, סטודיו למטרות שונות וכל העולה על דעתכם.

אפשרויות האבזור הפנימי והריהוט מגוונות, תוך התחשבות בניצול השטח המרבי והפרקטי ביותר. נשמח לייעץ לכם ויחד לתבנן לפי דרישה וצורך.

צרו קשר ונשמח לרקום תכנית המתאימה ביותר עבורכם

חומרים:

  • המרכב עשוי פלדה מגלוונת ומיוצר על פי תקן.
  • השלד עשוי ברזל.
  • קירות וגג עשויים מלוחות עץ או לוחות אלומיניום לפי בחירת הלקוח.
  • דלתות וחלונות עשויים אלומיניום או עץ לפי בחירת הלקוח.

 

גדלים:

  • 5* 2.30 מטר
  • 6* 2.30 מטר
  • 7* 2.30 מטר

בית על גלגלים למכירה בהתאמה אישית

חברת פרידום המנוסה מעמידה לרשותכם כעת גם בית על גלגלים למכירה בהתאמה אישית. זהו למעשה יהיה מבנה בר הובלה אשר משמש למגורים ומאפשר לאנשים רבים לא להשתקע במקום אחד, אלא לעבור יחד עם כל הבית בשעה שיבחרו בכך. בתים אלו יוקמו ויותאמו לצרכים שלכם באופן אינדיבידואלי, הרי מדובר בבית הבא שלכם, ועל כן אין סיבה שהוא לא יעניק לכם את האפשרות ליהנות מכל אותם הפינוקים בהם אתם מעוניינים.

בית על גלגלים למכירה בהתאמה אישית – לא נשארים כבולים לדבר!

בית על גלגלים למכירה בהתאמה אישית יעניק לכם את האפשרות ליהנות מרמת חופש שלא הכרתם עד כה. את הבית החדש שלכם תוכלו להעמיד לצידו של הישן או להגר אליו באופן סופי, כך להשתחרר מהכבלים שעצרו אתכם עד כה ולהיות חופשיים לצאת למסע עם הבית בכל עת ולכל מקום שתרצו.

בניגוד לעבודה עם קבלני בנייה ומעצבי פנים אשר עוסקים בבניה קונבנציונלית, הרי שבעת בניית בית על גלגלים העבודה תוכל להסתיים הרבה יותר מהר ובצורה פשוטה באופן משמעותי. אך חשוב לציין כי בשני המקרים תתבצע עבודה מפורטת שנועדה לעצב ולתכנן את הבית בצורה מדויקת ובהתאמה מלאה לצרכים, לדרישות ולהעדפות העיצוביות שלכם. הרי זה יהיה הבית החדש שלכם, ומכאן שאמור לשרת אתכם נאמנה ולענות בצורה יעילה על כלל צרכי המגורים והפנאי שלכם.

במהלך ייצורו של הבית החדש והחופשי שלכם, יושקע בו זמן רב של תכנון, חשיבה מעמיקה והקפדה על כל הפרטים, גם הקטנים ביותר. זאת מתוך מטרה לספק בעבורכם את התוצר האיכותי והעמיד ביותר שיענה על כל צורך.

מקימים את הבית המושלם בעבורכם

חברת פרידום תעמוד לשירותכם בכל ותסייע בהקמתו של בית על גלגלים אשר מותאם באופן מדויק לכל צורך וטעם עיצובי. חברתנו כוללת אנשי מקצוע מתחומים שונים ומגוונים, לרבות נגרות, תפירה, עיצוב פנים ועיצוב גרפי, ועל כן תוכל לסייע בהקמתו של בית מושלם ונוח, גם בשעה שהוא יעמוד על גלגלים.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ