צרו קשר
ּ

יורטים

יורטים הם מבנים מעגליים אשר היו נפוצים בעבר בקרב נוודים בערבות מרכז אסיה. זה היה הפתרון המגורים המושלם ברוחות ושלגים כמו גם בשמש ובחום הרב של המדבר. שלד האוהל והרצפה עשויים לרוב מעץ. בעוד שסביבם נמצאת מעטפת בדים הכוללת שכבת בידוד. חברת פרידום מתמחה בייצור ומכירה של אוהלי יורט לכל דורש. האוהלים הללו מתאימים למגורים, יחידות אירוח, סטודיו, חללים לסדנאות או אפילו בתור תוספת בניה.

יורטים כפתרון בניה אלטרנטיבי

בעולם טכנולוגי מתקדם ורווי מבני בטון קבועים בכל פינה, לעיתים קשה לתאר איך היו נראים החיים במגורים או שימוש במבנים שונים מאלו שאנו רגילים אליהם. יורטים מאפשרים לנו את האופציה להציץ לעבר תוך כדי שאנו שומרים על כל אותם אביזרים המאפשרים לנו את הנוחות המקסימלית בהווה.

  • מבנה בטיחותי – יורט (או אוהל מונגולי) הוא מבנה חזק מאוד יחסית למשקל שלו. זהו מבנה יציב ביותר ואפילו ברעידות אדמה לא נשקפת סכנה ממשית לדייריו.
  • עמיד בכל מזג אוויר – יורט עמיד בפני רוחות ובעל שכבת בידוד המגנה מפני חום או קור. בחורפים ניתן למקם תנור קטן במרכזו, ובקיץ ניתן למתוח רשת צל כפולה מעליו או להתקין מזגן.
  • ניתן לאישור כמבנה קבע – זאת בתנאי כי הוועדה המקומית וגורמים שונים כמו מכבי אש, פיקוד העורף ומהנדס המועצה קבעו כי המבנה עונה על כל הדרישות שלהם. לרוב ניתן לראות כי אישור של יורט בתור צימר הינו תהליך קל ומהיר יותר.

יורטים

 

יורט בהתאמה אישית

אחד היתרונות המובהקים של יורטים הוא ביכולת שלנו לעצב אותם כרצוננו. על מנת לעשות זאת תוכלו להיעזר בחברת פרידום, החברה הוותיקה ביותר בארץ בהקמת מבנים מסוג זה. כל העבודה תתבצע כעבודת יד וניתן לבצע התאמה אישית למבנה היורט, לחלונות ולדלתות. ניתן להתאים את היורט לשימושים שונים בין אם למבנה מגורים, סטודיו יוגה, צימר או אפילו יחידת אירוח או תוספת בניה למבנה קיים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ