צרו קשר

  ּ

  אוהלים מונגולים

  אוהלים מונגולים היוו בעברם פתרון מגורים עבור נוודים ממונגוליה. האוהלים האלו היו קלים לפירוק, הרכבה ונשיאה ממקום למקום. אוהלים מונגוליים עמידים בכל תנאי מזג האוויר ויציבים באופן מפתיע גם אל מול רוחות חזקות וסופות. חברת פרידום ישמחו להעמיד לרשותכם מגוון של אוהלים לבחירתכם. יחד נוכל לתכנן ולעצב ברמה מושלמת את האוהל העונה על הצרכים והדרישות שלכם בצורה אידיאלית.

  מאפיינים של האוהלים

  אוהלים מונגוליים מסוגלים להעניק פתרון מגורים מיוחד. כאן תוכלו לארח, לקיים סדנאות או להתגורר באוהל בעצמכם.

  • המבנה עונה על דרישות הבטיחות בארץ ובאירופה – אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לדעת הוא העובדה כי המבנים הללו הינם בטוחים לשהייה בהם. בין אם תבחרו לגור בהם או לקיים בהם סדנאות לבחירתכם.
  • המבנה אקולוגי ומהיר להקמה – כיוון שבמקורו המבנה היה משויך לנוודים, הרי שגם צורת הקמתו ופירוקו היו חייבים להיות קלים ומהירים. כך גם היום. מעבר לכך, ההקמה אינה דורשת עבודות קרקע והנחת יסודות בטון טרם תחילת ההקמה של אוהלים מונגולים.
  • חלל פנימי מרווח ונעים – החלל המעוגל אשר נוצר בפנים האוהל משרה אווירה נינוחה וביתית על כל הנוכחים בו. מכאן, יש לכם יד חופשית בעיצוב של החלל החדש שקיבלתם.
  • ניתן לחבר תשתיות לאוהל על מנת לקבל את איכות החיים הנוחה אליה אתם רגילים.

  אוהלים מונגולים

  מענה מושלם לצרכים שלכם

  אנשים רבים ומגוונים בוחרים לבנות אוהל מונגולי בשנים האחרונות. לאוהלים הללו ישנם שימושים שונים. תוכלו להמיר אותם למגורים, יחידות אירוח וצימרים, חלל לסדנאות ופעילויות, תוספת בניה לבית או אפילו סטודיו לאמנים, קליניקות וחדר עבודה בעל עיצוב מיוחד. המבנה עצמו הינו אטום לחרקים ומים ועמיד ביותר גם בנוכחות של רוחות חזקות. האוהל עצמו מסוגל להחזיק מעמד לאורך שנים רבות ולשרת אתכם נאמנה. חברת פרידום תשמח להציג בפניכם אוהלים בעיצובים שונים באיכות גבוהה ולא מתפשרת.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ