צרו קשר

  ּ

  אוהל יורט

  אוהל יורט הוא כנראה אחד המבנים המדוברים ביותר בשנים האחרונות בארץ. בעבר, הוא שימש כאוהל נוודים, וכיום ניתן לשימוש כבית לכל דבר, תוספת לבניה, יחידת אירוח ואפילו סטודיו לסדנאות. השימושים של אוהל יורט הם כמעט ואינסופיים. חברת פרידום אשר מתמחים מזה שנים בתחום בניית ומכירת אוהלי יורט בישראל שמחים לעמוד לשירותכם בכל שאלה ומתן ייעוץ לאלו המתעניינים ביורטים.

  איך בונים אוהל יורט ?

  ניתן לחיות בו, להעביר בו סדנאות או אפילו להכריז עליו בתור צימר. אין ספק כי אוהל יורט הוא תופעה שצוברת תאוצה בשנים האחרונות בתור פתרון בנייה אלטרנטיבי, מהיר וזול. מדובר על מבנה אשר לא זקוק ליסודות, הוא קל להרכבה ופירוק ואטום לחלוטין למים.

  • השלב הראשון הוא עיצוב ותכנון של אוהל היורט. מסכמים על הגודל, מספר פתחים וחלונות וסוג המעטפת.
  • ייצור של שלד העץ. כולל גם ליטוש של העץ, עיבודו והענקת ברק.
  • ייצור של מעטפת הנתפרת על פי המידה של אוהל יורט הספציפי. קיימות רמות בידוד שונות, כאשר המעטפת התלת שכבתית מספקת את הבידוד התרמי היעיל ביותר.
  • על טבעת ברזל מאסיבית, העצים מתחברים לטבעת בתור בסיס למבנה. מכאן תהליך ההרכבה וההתקנה הינו פשוט יחסית. כך שלאחר מספר שעות תוכלו לקבל מבנה יציב ומוכן לאכלוס.

  היורט מעניק לנו פתרון אידיאלי לחיים המחוברים מחדש אל הטבע. כל זאת לצד האופציה להתקין מזגן או להוסיף תנור חימום לימים הקרים של החורף. בנייה של אוהל יורט לא דורשת אישורי בניה ומספקת פתרון מגורים נפלא לכל דורש.

  אוהל יורט

  פתרון בעיצוב אישי

  השלב הראשוני טרם תחילת איסוף החומרים ותחילת הבניה הוא כמובן תכנון מדויק של האוהל. זה המקום שלכם להחליט לאיזו מטרה אתם בונים את היורט. כך בעזרת הייעוץ האדיב של חברת פרידום, תוכלו להחליט על הגודל המתאים ביותר עבורכם, כמות המפתחים והחלונות והעיצוב המדויק של כל החלל. זכרו כי תמיד ניתן גם לשלב יחד מספר מבנים או ליצור חלוקה פנימית בתוך האוהל עצמו.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ