צרו קשר
ּ

אוהל מונגולי

אוהל מונגולי, הידועה גם בכינוי יורט, הינו אוהל עגול אשר במקור שימש נוודים מונגוליים בעת הנדידה בערבות מרכז אסיה. האוהל מספק אווירה עם אנרגיה מיוחדת אשר משרה רוגע ומחברת אותנו עם הטבע והסביבה בה אנו חיים. האוהל מצויד בחלון בגג ורצפת עץ אשר מגבירה את תחושת הנוחות והביתיות. חברת פרידום מתמחים משנת 2006 בייצור ומכירה של אוהלים מונגולים לכל לקוח.

אוהל מונגולי – נוחות מקסימלית וחיבור עם הטבע

בעוד אנשים רבים ברחבי העולם המודרני חיים סגורים בתוך קופסאות בטון מפוארות, קמה בשורה חדשה ישנה בצורת אוהל מונגולי. כיום, הוא מורכב ממיטב האביזרים אשר מאפשרים בידוד מרבי מתנאי מזג האוויר השוררים בחוץ, ובמקרה הצורך ניתן גם להכניס לשם תנור חימום או מזגן.

אוהל מונגולי בימינו לא חוסך בפינוקים המודרניים ויכול לכלול מטבח מאובזר בציוד חדיש ואמבטיה בעיצובים מיוחדים. מחוץ לאוהל, תוכלו להוסיף פינת ישיבה מפנקת עם ערסלים ושולחן אירוח בצל העצים שנמצאים סביבכם.

האווירה הביתית והנינוחה נוצרת הודות לעיצוב המעוגל של היורטים ומשרת תחושה של חיבור אחד לשני ולטבע שסביב. זהו המקום המושלם לארח אנשים אהובים, כשבערב ניתן לשבת וליהנות מהבריזה הקרירה בימי הקיץ החמימים. אוהל מונגולי מעניק לכם חוויה מיוחדת שלא ניתן למצוא במקומות אחרים, תחושה של חופש וחיבור לאדמה.

אוהל מונגולי

השימושים השונים באוהל

אוהל מונגולי יכול לענות על מגוון רחב של צרכים. הוא יכול לשמש אתכם למגורים, בתור יחידת אירוח או צימר, סטודיו או קליניקה ואפילו בתור תוספת בניה למבנה קיים. חברת פרידום תשמח להעניק לכם מהידע הרב אשר צברה במהלך השנים ולענות על כל שאלה בנושא. יחד נוכל לבנות את האוהל המונגולי אשר עונה על הצרכים שלכם בצורה מדויקת. שלבי העבודה הראשוניים כוללים את תכנון הבניה והחלטה על היעוד של האוהל, כך שגם אם אתם לא מתמצאים בתחום, נוכל לסייע לכם לבצע את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ