צרו קשר
ּ

בקתה מונגולית מבוססת על מבנה של יורט, שהוא האוהל המונגולי. זוהי הגרסה המשופרת של המבנה, הבקתה יציבה יותר, חזקה יותר ובנויה בצורה של מצולע אשר יוצר ארכיטקטורה מעוגלת המשלבת בתוכה יופי גיאומטרי שלא ניתן להתכחש לו. חברת פרידום מזמינה אתכם להתרשם מהמבנים הקיימים ולספוג את ההשראה על מנת שנוכל יחד ליצור את הבקתה המתאימה לכם ועונה על כל הצרכים שלכם.

יתרונותיה של בקתה מונגולית

בקתה מונגולית יכולה להיות הפתרון המושלם עבור כל צורך, בין אם מדובר על מגורים, פתיחה של סטודיו או תוספת למבנה קיים של יחידת אירוח או קליניקה. היתרונות של בקתה זו עולים על כל דמיון וכוללים בין השאר ת הגורמים הבאים:

  • בניה שקטה – ההקמה של המבנה בשטח לא אורכת יותר ממספר ימים. אתם לא תאלצו לחיות בשטח אשר עובר שיפוץ ארוך ונראה כמו אתר בניה.
  • בניה מהירה – משך הזמן הממוצע של הבניה הוא לרוב לא עולה על שלושה חודשים.
  • תכנון אקלים נכון – הבקתה מתוכננת כך שהחומרים שנמצאים בשימוש יתאימו לצרכים שלכם, ישנו עיצוב לפריקת עודפי חום ולחות, מחשבה על כיווני שמש ורוח ועוד.
  • מבנה אקולוגי – הבקתה היא למעשה מבנה קבע בעל מדרך אקולוגי נמוך. המבנה כמעט ולא דורש הפרה של השטח, לא נוצרת פסולת במהלך ההקמה של המבנה וכלל תהליך הבניה הינו חסכוני ביותר.

בקתה מונגולית למגורים – מבנה יביל

בעוד אוהל מונגולי היה פתרון לנוודים והיה קל לפירוק והובלה ממקום למקום, הרי שגם הבקתה המונגולית מסוגלת לעשות בדיוק את אותו הדבר. הבקתה הינה מבנה יביל אשר ניתן לפרק אותו, להוביל למיקום חדש ולהרכיבו מחדש. היכולת להוביל מבנה שלם ממיקום ישן לחדש מהווה יתרון משמעותי במצבים של מעבר, מכירה או שיפוץ של השטח העומד לרשותכם. חברת פרידום שמחה לעמוד לרשותכם וליצור יחד את המבנה המבוקש על ידכם. מבנה אשר יעניק לכם תחושה ביתית, נוחה ובטוחה בכל מקום בו יוקם.

 

בקתה מונגולית למגורים

בקתה מונגולית למגורים הופכת לאט לאט להיות שם דבר בישראל. בקתה זו הינה גרסה משופרת של מבנה היורט המוכר. במבנה ייחודי עושים שימושים מגוונים, זאת לרבות מגורים ואף פתיחה של צימרים בהם. חברת פרידום שמחה להעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המובילים בתחום על מנת שיתאימו בעבורכם את הבקתה המונגולית למגורים נוחים בכל עונות השנה.

דברים שכדאי לדעת על בקתה מונגולית למגורים

בעוד שהיורט היה מבנה ארעי הרי, שהבקתה המונגולית הינה מקום קבע אותו ניתן יהיה לנצל למטרות שונות, לרבות מגורים. ואכן, לא מעט אנשים בכל רחבי העולם כבר גילו כי בקתה מונגולית למגורים יכולה לענות על צרכים מגוונים. להלן מספק נקודות חשובות שכדי להכיר בנוגע לאותה בקתה ייחודית ואהודה.

  • משך ההקמה של בקתה מונגולית לא יעלה לרוב על כשלושה חודשים. הבניה עצמה תהיה שקטה ולא תדרוש הריסה של מבנה קודם.
  • ניתן יהיה לחפות את הבקתה במגוון רחב של חומרים, זאת הן על גבי הקירות החיצוניים והן על גבי הפנימיים. הגמישות המבנית פה היא עצומה ומאפשרת גיוון רחב גם בחומרי החיפוי של הרצפה, התקרה והגג.
  • מבנה הבקתה מאפשר מגורים נוחים ונינוחים, זאת לאור העובדה כי מבנה זה יהיה מתוכנן ומעוצב בצורה אשר תסייע לפריקה של עודפי לחות וחום, דבר אשר יהפוך את המגורים בבקתה המונגולית לנוחים ונעימים הרבה יותר.
  • הקמה של מבנה זה למגורים תהיה זולה באופן משמעותי לעומת הקמה של מבנה רגיל אשר עשוי מבטון. אין ספק כי זו תהיה השקעה משתלמת למבנה יציב ואיכותי אשר לא יעלה לכם ביוקר וישמש אתכם למשך זמן רב.

מתחברים לטבע

חשוב לציין כי מבנה ייחודי זה הוא גם אקולוגי ואינו מביא ליצירת פסולת רבה בעת הקמתו. חברת פרידום תסייע ביצירתה של בקתה מונגולית למגורים ותעניק לכם את האפשרות לחיות, לפחות חלק מהשנה, במבנה מעץ אשר מותאם לצרכים שלכם באופן מדויק ומצליח לחבר אתכם לטבע כמו שמבנים רבי קומות מבטון לעולם לא יצליחו.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ