צרו קשר

  ּ

  בקתה מונגולית מבוססת על מבנה של יורט, שהוא האוהל המונגולי. זוהי הגרסה המשופרת של המבנה, הבקתה יציבה יותר, חזקה יותר ובנויה בצורה של מצולע אשר יוצר ארכיטקטורה מעוגלת המשלבת בתוכה יופי גיאומטרי שלא ניתן להתכחש לו. חברת פרידום מזמינה אתכם להתרשם מהמבנים הקיימים ולספוג את ההשראה על מנת שנוכל יחד ליצור את הבקתה המתאימה לכם ועונה על כל הצרכים שלכם.

  יתרונותיה של בקתה מונגולית

  בקתה מונגולית יכולה להיות הפתרון המושלם עבור כל צורך, בין אם מדובר על מגורים, פתיחה של סטודיו או תוספת למבנה קיים של יחידת אירוח או קליניקה. היתרונות של בקתה זו עולים על כל דמיון וכוללים בין השאר ת הגורמים הבאים:

  • בניה שקטה – ההקמה של המבנה בשטח לא אורכת יותר ממספר ימים. אתם לא תאלצו לחיות בשטח אשר עובר שיפוץ ארוך ונראה כמו אתר בניה.
  • בניה מהירה – משך הזמן הממוצע של הבניה הוא לרוב לא עולה על שלושה חודשים.
  • תכנון אקלים נכון – הבקתה מתוכננת כך שהחומרים שנמצאים בשימוש יתאימו לצרכים שלכם, ישנו עיצוב לפריקת עודפי חום ולחות, מחשבה על כיווני שמש ורוח ועוד.
  • מבנה אקולוגי – הבקתה היא למעשה מבנה קבע בעל מדרך אקולוגי נמוך. המבנה כמעט ולא דורש הפרה של השטח, לא נוצרת פסולת במהלך ההקמה של המבנה וכלל תהליך הבניה הינו חסכוני ביותר.

  בקתה מונגולית למגורים – מבנה יביל

  בעוד אוהל מונגולי היה פתרון לנוודים והיה קל לפירוק והובלה ממקום למקום, הרי שגם הבקתה המונגולית מסוגלת לעשות בדיוק את אותו הדבר. הבקתה הינה מבנה יביל אשר ניתן לפרק אותו, להוביל למיקום חדש ולהרכיבו מחדש. היכולת להוביל מבנה שלם ממיקום ישן לחדש מהווה יתרון משמעותי במצבים של מעבר, מכירה או שיפוץ של השטח העומד לרשותכם. חברת פרידום שמחה לעמוד לרשותכם וליצור יחד את המבנה המבוקש על ידכם. מבנה אשר יעניק לכם תחושה ביתית, נוחה ובטוחה בכל מקום בו יוקם.

   

  בקתה מונגולית למגורים

  בקתה מונגולית למגורים הופכת לאט לאט להיות שם דבר בישראל. בקתה זו הינה גרסה משופרת של מבנה היורט המוכר. במבנה ייחודי עושים שימושים מגוונים, זאת לרבות מגורים ואף פתיחה של צימרים בהם. חברת פרידום שמחה להעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המובילים בתחום על מנת שיתאימו בעבורכם את הבקתה המונגולית למגורים נוחים בכל עונות השנה.

  דברים שכדאי לדעת על בקתה מונגולית למגורים

  בעוד שהיורט היה מבנה ארעי הרי, שהבקתה המונגולית הינה מקום קבע אותו ניתן יהיה לנצל למטרות שונות, לרבות מגורים. ואכן, לא מעט אנשים בכל רחבי העולם כבר גילו כי בקתה מונגולית למגורים יכולה לענות על צרכים מגוונים. להלן מספק נקודות חשובות שכדי להכיר בנוגע לאותה בקתה ייחודית ואהודה.

  • משך ההקמה של בקתה מונגולית לא יעלה לרוב על כשלושה חודשים. הבניה עצמה תהיה שקטה ולא תדרוש הריסה של מבנה קודם.
  • ניתן יהיה לחפות את הבקתה במגוון רחב של חומרים, זאת הן על גבי הקירות החיצוניים והן על גבי הפנימיים. הגמישות המבנית פה היא עצומה ומאפשרת גיוון רחב גם בחומרי החיפוי של הרצפה, התקרה והגג.
  • מבנה הבקתה מאפשר מגורים נוחים ונינוחים, זאת לאור העובדה כי מבנה זה יהיה מתוכנן ומעוצב בצורה אשר תסייע לפריקה של עודפי לחות וחום, דבר אשר יהפוך את המגורים בבקתה המונגולית לנוחים ונעימים הרבה יותר.
  • הקמה של מבנה זה למגורים תהיה זולה באופן משמעותי לעומת הקמה של מבנה רגיל אשר עשוי מבטון. אין ספק כי זו תהיה השקעה משתלמת למבנה יציב ואיכותי אשר לא יעלה לכם ביוקר וישמש אתכם למשך זמן רב.

  מתחברים לטבע

  חשוב לציין כי מבנה ייחודי זה הוא גם אקולוגי ואינו מביא ליצירת פסולת רבה בעת הקמתו. חברת פרידום תסייע ביצירתה של בקתה מונגולית למגורים ותעניק לכם את האפשרות לחיות, לפחות חלק מהשנה, במבנה מעץ אשר מותאם לצרכים שלכם באופן מדויק ומצליח לחבר אתכם לטבע כמו שמבנים רבי קומות מבטון לעולם לא יצליחו.

  בקתה מונגולית למכירה

  בקתה מונגולית למכירה

  בקתה מונגולית הינה גרסה משודרגת של האוהל המונגולי. זה בא לידי ביטוי ביציבות גדולה יותר, הבקתה חזקה ובנויה בצורה של מצולע ולכן המבנה מרשים יותר ביופיו ולא ניתן לפספס את הרושם שהוא מעניק. חברת "פרידום" מייצרת בקתות לפי הצורך האישי של הלקוח, הגדולה של החברה הזו שניתן להגיע ולהתרשם מהמבנים הקיימים ולספוג את העוצמות שבדבר.

  בקתה מונגולית – מה מיוחד בה?

  כפי שהסברתי למבנה הבקתה מבנה ייחודי, הדבר מעניק שוני בעולם הבנייה הקונבנציונלית. המבנה אסתטי, עמיד לאורך שנים ובאופן מובהק עלותו נמוכה יותר בהשוואה לבניה קלה או מסורתית. באופן חד משמעי אפשר לומר כי זהו הפיתוח האחרון בתחום הבניה המתקדמת. הבקתה יכולה לענות על כל צורך החל ממגורים, פתיחה של סטודיו ליוגה, אומנות, קרטה וכל סוג של אומנות כזו או אחרת. הבקתה יכולה לשמש כתוספת למבנה קיים ליחידת אירוח ואף לקליניקה בעלת משמעות שונה רק מלהיכנס אליה ולספוג תחושה אותנטית המעוררת השראה. תהליכי הקמת הבקתה מאוד ידידותיים, ההקמה של הבניה לרוב נמשכת עד לשלושה חודשים. במהלך ההקמה אין תחושה של אתר בנייה מלוכלך, המייצר פסולת ללא סוף. הבקתה מתוכננת מחומרים המתאימים לצורכי הלקוח. קיימת גמישות מחשבתית לניצול כיווני רוח ושמש. המבנה יהיה מתוכנן כראוי לפריקה של עודפי לחות וחום, דבר אשר יהפוך את המגורים בבקתה המונגולית לנוחים ונעימים הרבה יותר. אז תגידו לנו אתם, למה נשאבים למוכר ולידוע כשיש חלופה כל כך איכותית המספקת תנאי מגורים בסטנדרט גבוה, ויותר מהכול – עם חשיבה על כל פרט ופרט, ניצול משאבי הטבע ותרומה לאיכות הסביבה. וכל הטוב זה בהשקעה סבירה וידידותית.

  העתק הדבק

  תחשבו רגע אם היינו יכולים אחת לשנתיים להעתיק את מקום מגורינו אך לא לוותר על מקום המבטחים שלנו. זה היתרון הגדול ביותר לבקתה. חברת "פרידום" יצרה את המבנה היביל שאותו ניתן לפרק ולהעתיק אותו למיקום חדש וכן להרכיב את אותו המבנה בדיוק. כך שאם בשנות השלושים לחייכם אתם נושמים את המרכז אך לקראת שנות הארבעים הנוף המדברי מעורר את החושים, ורוח המדבר קוראת בשמכם, אזי, בקלות ניתן לבצע את השינוי. "פרידום" יבצעו העתק הדבק, ואתם? תדאגו למיקום.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ