צרו קשר

  ּ

  זו הייתה חוויה מיוחדת לעבור את תהליך הקמת היורט ואת זה אני זוקפת לזכות הצוות של פרידום! היורט בנוי באיכות גבוהה ונותן לנו מענה לצרכים שלנו בצורה מקסימלית. מהמפגש הראשון עם אייל, מנהל החברה נוצר קשר נפלא. להקמה בשטח הגיע צוות עובדים חרוצים, נעימים ורתומים למשימה. הבחירה שלי בפרידום הוכחה כנכונה. מודה לאייל על הכל!

  איריס, מצפה חרשים

  יורט למגורים

  פרידום הגשימו לי חלום ובנו לי סטודיו ליוגה מהאגדות. מעבר לעובדה שיצא מעבר לכל הציפיות, גם תהליך הבנייה היה כיפי בזכות הצוות המדהים! התלמידים שלי מרוצים ונהנים לתרגל במעגל

  תודה רבה על הכל!

  עדי קופר, גבעת חן

  יורט סטודיו ליוגה

  לפני כשנה, החלטנו להקים יורט בשטח שלנו. התלבטנו בין כמה חברות, וההחלטה נפלה על "פרידום". יהיו שיגידו אינטואיציה… מהמפגש הראשון עם אייל, מנהל החברה, נוצר קשר נפלא. השיחה זרמה בנעימות, בהבנה, עם המון התחשבות בצרכים שלנו. הרגשנו שאנחנו בידיים טובות.

  לתהליך ההקמה בשטח, הגיע אייל עם צוות עובדים חרוצים, נעימי סבר, ורתומים למשימה. זו הייתה חגיגה. חיכיתי לרגע שאחזור מהעבודה, אראה את ההתקדמות ואשב אתם על קערת אבטיח. הזמן עבר בנעימים, בקלילות, ובעבודה רציפה ומאוד מקצועית. אף פעם לא נוצר פער בזמנים, על כל התלבטות קיבלתי עזרה, והרגשתי שהחבר'ה שותפים להגשמת החלום שלנו. הבחירה שלי בפרידום הוכחה כנכונה!

  עד היום, אני בקשר עם אייל, והוא שם בשבילי לגבי כל שאלה והתלבטות. אם להוסיף גגון, פרגולה, ובכלל. היורט בנוי באיכות גבוהה ונותן לנו מענה לצרכים בצורה מקסימלית. מודה לאייל על הכל!

  איריס, מצפה חרשים

  יורט למגורים
  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ