צרו קשר

  ּ

  מה היא בעצם יורטה?

  יורטה, או אוהל יורט, הוא אוהל ששימש בתור פתרון מושלם למגורים בשלד, שמש ורוחות חזקות של ערבות מרכז אסיה. בשפה הטורקית יורט – מתורגם לארץ מגורים, שטח מחייה. זה היה המקום שהיווה בית לדורות רבים של נוודים. חברת פרידום שמחים להעניק לכם מניסיונם העשיר ולעזור לכם לבנות את היורטה המתאימה ביותר לכם ועונה על הצרכים שלכם. את המבנה הזו תוכלו לייעד לשימושים שונים, מגורים, חדר משחקים או יחידת אירוח המחוברת למבנה קבוע, קליניקה ואפילו סטודיו ומקום לתערוכות נודדות.

  יתרונותיה של יורטה מודרנית

  המבנה הקלאסי של יורטה כולל שלד עגול מעץ העשוי בצורת שתי וערב אשר מכוסה בלבד שעשוי מצמר כבשים. במהלך השנים הצורה של היורט השתנתה מעט והותאמה לצרכים של האנשים שבנו אותו. זאת לצד ההתפתחויות הטכנולוגיות אשר כיום מאפשרות שימוש באמצעים מודרניים כמו טקסטיל אטום למים, בידוד מודרני ועוד.

  • שיטת הבנייה של יורטה מאפשרת חיסכון בחומרי בנייה ותורמת משמעותית להוזלה של ייצור והקמה של המבנה.
  • ניתן להקים את האוהל כמעט בכל מקום, אין צורך בעיבוד של הקרקע או הנחת יסודות טרם ההקמה.
  • משך תהליך הבניה עצמו מהיר מאוד. תוך חודשים ספורים תוכלו להתחדש ביורטה שתעמוד לשירותכם לכל צורך שיתעורר.
  • זכרו כי המבנה עצמו הינו קל לפירוק, הרכבה והובלה. כך שמתאים במיוחד למצבים של מעבר, מכירה או שיפוץ. גם תערוכות נודדות יכולות למצוא שימוש ביורטה.

  יורטה

  חווית מגורים ייחודית

  בשנים האחרונות, אנו רואים כי יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור לגור בתוך יורטה. זאת כיוון שאין צורת בניה אחרת אשר יכולה להשתוות לזו. התחושה הביתית והנוחה של האוהל מאפשרת חיבור עם הטבע ואחד עם השני. זוהי חוויה מיוחדת שיכולה להתאים לסוגים שונים של אנשים המחפשים את החיבור עם הטבע והסביבה. חברת פרידום פועלת בתחום מזה 12 שנים ושמחים לעמוד לשירותכם בכל שאלה ומתן ייעוץ. כל עבודות העץ, התפירה והצביעה אשר אנו מספקים נעשות בעבודת יד עם הרבה אהבה.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ