צרו קשר

  ּ

  יורט למכירה

  יורט למכירה זו ההזדמנות שלכם לרכוש מבנה בעל אופי מיוחד ועיצוב מקורי. כך תוכלו להקים את הסטודיו ליוגה שרציתם, בית אירוח יוקרתי או פשוט בית קיץ אופנתי ומשתלם. המבנה אשר יוקם במהירות וברמה גבוהה יכול לשרת אתכם לאורך כל עונות השנה מבלי שיעלה הצורך בהיתרי בניה כלל. חברת פרידום הוקמה בשנת 2006 והיא החברה הוותיקה והמנוסה ביותר בארץ בהקמת מבני היורט למגוון רחב של לקוחות.

  יורט למכירה – יתרונות האוהל

  במחשבה ראשונה, אוהל מעלה אסוציאציות של קמפינג ומבנה זמני ולא יציב. אך ברגע שתחשפו ליתרונותיו של יורט למכירה, תזכו לגלות כי הוא הרבה מעבר לאוהל. ניתן לעשות בו שימושים שונים לכל מטרה. ואפילו לחברו למבנה קיים ולהשתמש בו בתור יחידת אירוח, סטודיו או קליניקה.

  • היורט הוא מבנה בעל צורה ייחודית המאפשרת לכם לעצב אותו בכל צורה שרק תרצו.
  • זהו מבנה אקולוגי אשר לא דורש בהכנה של יסודות בניה טרם הקמתו. ניתן להקים אותו ישירות על האדמה המפולסת.
  • יורט הוא מבנה קל מאוד להקמה. בעברו, שימש נוודים בערבות מרכז אסיה ועקרונות בנייתו נועדו לבניה ופירוק קלים ומהירים.
  • זהו מבנה חזק ויציב מאוד. יכול לעמוד גם ברוחות חזקות ובעת הצורך ניתן לחזק אותו על ידי קשירות כפי היה נהוג בעבר במונגוליה.
  • מבנה זה מתאים לכל סוג אקלים. זאת כיוון שניתן לכלול בו שכבר בידוד במעטפת אשר תספק הגנה מקור וחום קיצוני. כמו כן, ניתן בחורף להוסיף תנור חימום קטן אשר יחמם את כל האוהל. בקיץ לעומת זאת ניתן למתוח רשת צל כפולה מעל היורט.

  יורט למכירה

  לחיות מחוץ לקופסה

  עד כה התרגלנו כי הקמה של כל מבנה אורכת זמן רב, אפילו שנים. וכעת אתם יכולים לאחר ימים למצוא את עצמכם מעבירים דברים לתוך היורט החדש שלכם. בין אם אתם מחפשים פתרון למגורים, מבנה אירוח או תוספת למבנה קיים, הרי שיורט הוא הפתרון האידיאלי עבורכם. חברת פרידום תשמח להעניק לכם את שירותיה ולעזור להתאים בצורה מושלמת את היורט המבוקש לצרכים שלכם.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ