צרו קשר

  ּ

  יורט מונגולי

  כל אחד מאתנו זוכר את חוויית השינה באוהל בילדות במסגרת של קמפינג כזה או אחר. זאת ההזדמנות שלכם להפוך אוהל מונגולי לבית. הוא דומה ועדיין כל כך שונה מהאוהלים שאתם מכירים. אין סיכוי שלא תתחברו לפחות לכמה מההיבטים של היורט אשר יגן עליכם מפגעי מזג האוויר ועדיין יהווה מקום בטוח וכיפי לכל המשפחה. חברת פרידום מעמידים לרשותכם את הידע והניסיון הרב אשר צברו על מנת ליצור יחד את האוהל שיענה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלכם.

  שגרת החיים בתוך יורט מונגולי

  יורט מונגולי הוא ביסודו אוהל גדול אשר מיועד למשפחות או קבוצות וניתן להשתמש בו למגורים, אירוח, קיום אירועים ואפילו יכול לשמש בתור מקום לסטודיו, קליניקה או חדר עבודה. את האוהל ניתן להציב כמעט בכל מקום, כל מה שאתם זקוקים לו זו קרקע יציבה. אין צורך לפלס אותה או להניח יסודות בטון. החיים והתפקוד היומיומי באוכל עלולים להיראות מוזרים לאנשים רבים אך לכל בעיה יש פתרון, ולרוב הוא פשוט למדי.

  בחורף, ניתן לחמם את האוהל בעזרתו של תנור חימום, ובקיץ מומלץ להתקין רשת צל כפולה מעל היורט על מנת לעזור להצללה. כמו כן, זכרו כי כמו בכל מבנה אחר ניתן להתקין מזגן. הבידוד של יורט מונגולי מאפשר לכם גם חיסכון אנרגטי בצורך להפעיל את התנור או המזגן כיוון שאפקט הבידוד הוא משמעותי ומסוגל להגן עליכם מתנאי מזג אוויר ששורים בחוץ.

  חלוקה של האוהל יכולה להתבצע על ידי הקמה של קירות בתוך האוהל עצמו, או על ידי מיקום של ארונות ומדפים אשר ניתנים להזזה ויכולים ליצור חלוקה טבעית לפי הצרכים שלכם.

  יורט מונגולי

  כולם מדברים על אוהל, אף אחד לא מדבר על הקמה

  יורט מונגולי בנוי בצורה שקלה מאוד להקמה ופירוק. שלד המבנה בנוי מקרשי עץ המשולבים בשתי וערב ונסגרים במעגל, כאשר סביבם ישנה מעטפת תלת שכבתית אשר כוללת שכבת בידוד. ההקמה לא אורכת זמן רב, כך שבמהרה תוכלו ליהנות ממבנה אקולוגי אשר יסייע לכם לחזור להתחבר אחד לשני ולטבע.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ